strona glowna grafika ramka 

 
.
.

Komputer diagnostyczny - JALTEST

 

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowsze urządzenie JALTEST PC LINK. Jest to komputer diagnostyczny do sprawdzania elektronicznych układów sterowania i kontroli, kasowania błędów, do wprowadzania ustawień, kalibracji, kasowania inspekcji itd.

JALTEST obsługuje niemalże wszystkie marki pojazdów użytkowych, m. in. takie jak:

 

znaczki samochodow

Pracuje ze wszystkimi rodzajami naczep wyposażonymi w układy hamowania i trakcji firm:

  • WABCO,
  • BOSCH,
  • HALDEX,
  • KNORR.

 

Dzięki urządzeniu JALTEST możecie Państwo sprawdzić i wykasować błędy, odczytać wartości czujników oraz uruchomić komponenty w systemach hamowania, zawieszenia, wtrysku silnika Diesla, skrzyni biegów, retardera, centralnego komputera, silnika, tablicy rozdzielczej, urządzenia antywłamaniowego, poduszek powietrza, klimatyzacji i wielu innych podzespołów zainstalowanych w pojazdach. Istnieje również możliwość wprowadzenia korekt ustawień w wybranych układach oraz kopiowania konfiguracji modułów hamowania naczep i zawieszenia ciągnika siodłowego.

 

Posiadanie własnego komputera diagnostycznego pozwoli Państwu przede wszystkim na zaoszczędzenie na drogich wizytach w warsztatach serwisowych. Koszt elektronicznej diagnostyki samego pojazdu to wydatek co najmniej kilkaset złotych oraz strata cennego czasu.

 

Poza tym, w przypadku posiadania własnego warsztatu naprawczego możecie Państwo w ogromnym stopniu przyspieszyć czas naprawy pojazdu poprzez szybkie i łatwe znalezienie usterki. Dzięki temu Państwa samochody szybciej wyjadą w trasę aby zarabiać.

 

Mając na uwadze ciągły rozwój systemów elektronicznych oraz wchodzenie na rynek nowych modeli pojazdów, oferujemy Państwu stałe aktualizacje oprogramowania, dzięki którym otrzymują Państwo nowe możliwości diagnostyki w istniejących modelach pojazdów oraz o możliwość diagnostyki nowych modeli. Oprócz tego przy wykupieniu aktualizacji możecie Państwo poszerzyć zakres swoich możliwości korzystając z dostępu do działu wsparcia technicznego, który pomoże w identyfikacji i rozwiązaniu pojawiających się zaawansowanych oraz skomplikowanych usterkach w Państwa pojazdach. Jako jedyni na rynku oferujemy w podstawowym zestawie program JALTEST Info zawierający szeroki zakres informacji technicznych, serwisowych o wszystkich typach pojazdów użytkowych. Istotnym elementem działania programu jest jego pełna kompatybilność z urządzeniem diagnostycznym.

 

Jesteśmy głęboko przekonani, że JALTEST nie tylko usprawni działanie Państwa firmy ale również w niedługim czasie przyniesie wymierne korzyści. Oferujemy ze swojej strony zapewnienie  Państwu stałej opieki naszych konsultantów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Dla klientów, którzy będą chcieli pogłębiać wiedzę dotyczącą elektroniki w pojazdach proponujemy okresowe szkolenia z udziałem specjalistów.

 

Urządzenie JALTEST występuje w kilku wersjach przeznaczonych do pracy w pełnym dostępnym zakresie pomiarów lub tylko w wybranym zakresie.

 

Kontakt

Bezpośredni
kontakt z naszymi biurem pod
nr telefonu:

+48 58 664 91 72

jaltest@jaltest.pl

Strefa klienta

TUTAJ

ŚCIĄGNIESZ

NAJNOWSZE

OPROGRAMOWANIE

KLIKNIJ

Zasięg

Przedstawiciele

Mamy przedstawicieli w całym kraju.
Skontaktuj się z nami

eN-TRUCK Piotr Niemiałkowski
ul. Geodetów 1
64-100 Leszno
tel / fax (+48) 65 520 40 47
tel. kom. (+48) 603 747 917
tel. kom. (+48) 607 747 345

Na tej stronie używamy ciasteczek ,o których możesz poczytać tutaj. Prosimy o ich akceptację...